Aktualności

Aktualności

Inauguracyjny lot do Lwowa

Inauguracyjny lot do Lwowa

We wtorek 27 marca odbył się inauguracyjny lot na trasie Lwów – Szymany – Lwów. Pierwsi pasażerowie ze Lwowa przylecieli na lotnisko w Szymanach o 2:15, a po godzinie samolot z pasażerami z Warmii i Mazur odleciał na Ukrainę. Inauguracyjnym lotem do Lwowa z Szyman polecieli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury, aby uczestniczyć w konferencji prasowej promującej nowe połączenie. Dodatkowo, w konferencji na terminalu pasażerskim portu lotniczego we Lwowie udział wzięli reprezentanci lokalnego samorządu oraz lwowskie media.

O rozszerzeniu siatki połączeń Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury o loty do Lwowa, na wspólnej konferencji prasowej 8 listopada 2017 roku, poinformowali przedstawiciele Polskich Linii Lotniczych LOT oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Rejsy będą wykonywane dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty – w godzinach nocnych. Samolot będzie startował ze Lwowa o godz. 1:40, żeby następnie wylądować w Szymanach o godz. 2:15. Start z Szyman przewidziany jest na godz. 3:10, a lądowanie we Lwowie na godz. 5:35. Rejsy będą wykonywane samolotem Bombardier Q400, który na pokład może zabrać 78 pasażerów.

Ceny biletów zaczynają się od 239,00 zł za podróż w dwie strony.

Loty we wtorki i soboty

LWO - SZY

1:40

2:15

SZY - LWO

3:10

5:35