Aktualności

Aktualności

Konkurs - Samolotem z Mazur na koncert Roda Stewarta w Krakowie!

Konkurs - Samolotem z Mazur na koncert Roda Stewarta w Krakowie!

Współpracę ze „Społem” PSS w Olsztynie rozpoczęliśmy dwa lata temu, jako współpracę na polu lokalnym. Wspólnie zorganizowaliśmy konkurs dla Klientów sieci społem, w którym główną nagrodą była 7 dniowa wycieczka do Londynu.

W roku bieżącym współpraca regionalna na polu marketingowym pomiędzy naszymi firmami jest na bardzo wysokim poziomie. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury  wspólnie ze „Społem” PSS w Olsztynie organizuje cykl konkursów konsumenckich.  Konkursy przeprowadzane będą w sklepach sieci „Społem” PSS w Olsztynie na terenie miast: Olsztyn, Mrągowo, Szczytno, Kętrzyn.

Pierwszy konkurs pod hasłem „ Samolotem z Mazur na koncert Roda Stewarta” rusza 14-ego lutego i trwać będzie do 15 marca 2019 roku.

W celu wzięcia udziału w Konkursie należy:

  1. a) W okresie od 14 lutego do 15 marca 2019 r. dokonać zakupu w sklepach Społem PSS w Olsztynie produkty firmy Wawel o wartości minimum 5 zł na jednym paragonie fiskalnym- zakup promocyjny.
  2. b) Wypełnić formularz konkursowy wraz z kreatywną odpowiedzią  na pytanie:        

„Dlaczego to właśnie Ty powinieneś polecieć na koncert Roda Stewarta w Krakowie?”

Nagrodami w Konkursie są:                                             

  1. a) Nagroda główna: wycieczka samolotem z Szyman do Krakowa dla 2 osób w terminie 20 - 23 czerwca 2019 r. wraz z biletami na koncert Roda Stewarta w dniu 21.06.19,
  2. b)  8 zestawów do fondue
  3. c) 4 cotygodniowe nagrody w postaci koszy ekskluzywnych produktów firmy Wawel Do organizacji konkursu została zaproszona firma WAWEL S.A., która jest fundatorem nagród pocieszenia takich jak kosze słodkości WAWEL oraz zestawy do fondue.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach!
Kliknij i zapoznaj się z regulaminem konkursu!