Aktualności

Aktualności

Moc atrakcji w Galerii Warmińskiej - KONKURS

Moc atrakcji w Galerii Warmińskiej - KONKURS

30 i 31 marca zapraszamy do Galerii Warmińskiej. Przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci, a dla rodziców - dwie wycieczki na słoneczne i piaszczyste plaże Bułgarii.

Bez wątpienia największa atrakcją 30 i 31 marca w  Galerii Warmińskiej będzie możliwość wygrania 7 - dniowego pobytu w Bułgarii wraz z przelotem. Wycieczkę wygra ten, kto 30 lub 31 jako pierwszy wyda w Galerii Warmińskiej minimum 3 tys. zł.  Paragony łączą się. Regulamin akcji dostępny jest tu: REGULAMIN KONKURSU

Najmłodszych zapraszamy do wspólnej zabawy w budowaniu z klocków. Wszystkie dzieci wiedzą, że z klocków da się zbudować absolutnie wszystko i zabawa nimi nigdy się nie nudzi. A jeśli dzieci rozbolą palce od klocków, wówczas będą mogły obejrzeć pokaz mobilnego planetarium. Gdy dzieci będą zajęte pyszną zabawą ich rodzicie w tym czasie będą mogli uczestniczyć w warsztatach Neckermann Edu, podczas których przedstawiciele Neckermann Podróże przedstawią ofery, jakie zostały przygotowane na najbliższe wakacje oraz podziwiać auto klasy premium.