Aktualności

Aktualności

Nowy kierunek lotów - Kolonia

Nowy kierunek lotów - Kolonia

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury rozszerza swoją siatkę połączeń o loty do Kolonii w Niemczech. Jest to kolejne połączenie czarterowe, po bułgarskim Burgas, którego operatorem będzie linia lotnicza Small Planet.

Rejsy realizowane będą w okresie od 19 czerwca do 4 września 2018 roku, raz w tygodniu we wtorki, Airbusem A320, który na pokład może wziąć 180 pasażerów. Samolot będzie miał do pokonania 1200 km a lot będzie trwał ok. 1,5 godziny.

SZY - CGN

15:20

17:05

CGN - SZY

17:55

19:35

Bilety lotnicze będą dostępne w formule „czarter mix”. System ten polega na sprzedaży miejsc w samolocie zarówno biurom podróży i  tour-operatorom w formule rezerwacji grupowych, jak i klientom indywidualnym  na stronie internetowej przewoźnika. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 12 grudnia 2017 r. a ich ceny będą zaczynały się od 199 zł w jedną stronę, choć linia nie wyklucza specjalnych okolicznościowych promocji, gdzie cena może być jeszcze niższa.

Połączenie CGN - SZY - CGN to nowe możliwości dla szeroko rozumianej branży turystycznej. Zainteresowanych organizatorów zapraszamy do nadsyłania zapytań oraz rezerwacji na adres grupy@mazuryairport.pl

bądź z nami zawsze blisko