Aktualności

Aktualności

Zmiany w zarządzie Warmia i Mazury Sp. z o.o.

Zmiany w zarządzie Warmia i Mazury Sp. z o.o.

Po raz pierwszy od powstania spółki Warmia i Mazury Sp.z.o.o. zarządzającej Portem Lotniczym Olsztyn – Mazury w Szymanach, nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu. Wraz z końcem maja, dr inż. Leszek Krawczyk, który pełnił tę funkcję od 2011 roku, złożył rezygnację. Nowym prezesem zarządu został Tomasz Kądziołka, dotychczasowy dyrektor portu. Nowy prezes zarządu, Tomasz Kądziołka jest ekspertem w dziedzinie prawa lotniczego, jest też byłym prezesem Urzędu Lotnictwa Cywilnego, a także pilotem.
Podczas spotkania z pracownikami lotniska, dr inż. Leszek Krawczyk, podziękował za siedmioletnią współpracę oraz zaangażowanie pracowników w rozwój Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury. Zaznaczył również, że pomimo zmiany stanowiska, jego współpraca z lotniskiem w Szymanach jeszcze się nie kończy, dzięki objęciu funkcji Eksperta ds. rozwoju i inwestycji.
Prezes Zarządu WIM Sp.z.o.o. Tomasz Kądziołka zapewnił pracowników, że będzie kontynuował działania mające na celu rozwój portu poprzez rozbudowę siatki połączeń, rozwój infrastruktury lotniska oraz współpracę z kluczowymi partnerami biznesowymi.