Jak do Nas dotrzeć?

Jak do Nas dotrzeć?

Aby dotrzeć do Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury najlepiej skorzystać z listy tras wymienionych poniżej:
Pasażerowie podróżujący z Olsztyna: droga krajowa nr 53 w kierunku Szczytna, następnie droga krajowa nr 57 w kierunku Szyman. 
Pasażerowie podróżujący z Łomży: droga nr 645 w kierunku Wielbarka, następnie droga krajowa nr 57 w kierunku Szyman.
Pasażerowie podróżujący z Białegostoku: drogi krajowe nr 67, 64, 61, 53, następnie droga krajowa nr 57 w kierunku Szyman.
Pasażerowie podróżujący z Ostrołęki: droga krajowa nr 53, następnie droga krajowa nr 57 w kierunku Szyman.
Pasażerowie podróżujący z Suwałk: drogi nr 655, 661, droga nr 16 w kierunku Ełku, droga nr 63 w kierunku Pisza, następnie drogi krajowe nr 58 w kierunku Szczytna i nr 57 w kierunku Szyman.
Pasażerowie podróżujący z Bezled: droga krajowa nr 57 w kierunku Szyman.
Pasażerowie podróżujący z Kaliningradu: droga A 195 kierująca do przejścia granicznego w Bezledach, następnie drogi krajowe nr 51 i nr 57 w kierunku Szyman.

Dojazd do lotniska ze Szczytna stanowi droga nr 57 Szczytno – Wielbark, a bezpośredni zjazd z drogi krajowej do lotniska znajduje się obok przejazdu kolejowego. Nowa droga dojazdowa do lotniska z drogi nr 57 to odcinek 800 m stanowiący bezpośredni dojazd do terminala. Droga jest oświetlona, posiadająca także nową ścieżkę rowerową. Port Lotniczy zapewnia pełną infrastrukturę parkingową na ok. 400 miejsc parkingowych dla samochodów osobowych.

Dodatkowe Informacje o parkingu