Wynajem powierzchni reklamowej

Port Lotniczy Olsztyn – Mazury to nie tylko stacja początkowa lub docelowa międzynarodowych podróży lotniczych, to również fantastyczna okazja zaprezentowania produktu, bądź usługi w oparciu o wykorzystanie szerokiego wachlarza dostępnych nośników.

Bez precedensu
Zwracamy Państwa uwagę na wyjątkowy charakter aktywności biznesowej jaka przypadła nam w udziale. Międzynarodowy zasięg Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury to wyjątkowa okazja oddziaływania na zupełnie nowe grupy potencjalnych kontrahentów i partnerów biznesowych.
Co oferujemy? Przede wszystkim nową i niespotykaną dotąd jakość na obszarze komunikacji reklamowej
Port Lotniczy Olsztyn – Mazury to lotnisko gotowe odprawić nawet 800 pasażerów każdego dnia. Fakt ten stwarza możliwość dotarcia do unikalnego grona potencjalnych zainteresowanych. Nasi podróżni to przedstawiciele wielu ciekawych grup społecznych podróżujących w rozmaitych celach. To turyści wypoczywający, ale również ci podróżujący w interesach, osoby uczestniczące w różnego typu wydarzeniach, sympozjach, konferencjach, targach i kongresach.

Wyróżnij się. Podkreśl wyjątkowość.
Możliwość zwizualizowania wytwarzanego przez Państwa firmę produktu, bądź usługi, w miejscu o prestiżu międzynarodowego Portu Lotniczego to wyjątkowa okazja na zyskanie kilku kroków przewagi już na starcie.

Wartość. Pewność bycia zauważonym
Podniesienie świadomości produktowej w kręgach, do których produkt jest adresowany to podstawowa korzyść płynąca z kampanii przeprowadzanych w miejscach jednocześnie generujących wysoką frekwencję oraz wysokie możliwości nabywcze.
Do Państwa dyspozycji dedykujemy nośniki reklamowe wielko i mało formatowe, zlokalizowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku terminala, umożliwiające przekaz konwencjonalny, elektroniczny i poligraficzny

Reklamodawcom proponujemy powierzchnie w hali przylotów i odlotów, w strefie check – in i na nośnikach w holu głównym terminala, w pobliżu strefy parkingowej oraz przy nowo wybudowanej drodze dojazdowej do lotniska.
Program partnerstwa długookresowego to możliwość zaistnienia na nośnikach wpisujących się w elementy kształtujące charakter wizerunkowy Portu. Z przyjemnością udostępnimy Państwu powierzchnie na kartach pokładowych, czyli najistotniejszym elemencie lotniskowej poligrafii.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami – zapraszamy
kontakt:

Zespół ds. Reklamy

tel.: +48 89 544 34 07

reklama@mazuryairport.pl

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego