Rodzaj paliwa Cena netto (PLN/litr) Cena z VAT (PLN/litr)
Cena JET-A1 bez akcyzy JET-A1 4,41 5,42
Cena AVGAS bez akcyzy AVGAS 8,1 9,96

Ceny obowiązują w okresie od 01.07.2024 – 31.07.2024

Opłata za obsługę tankowania w wysokości 25 PLN netto za usługę.
Tankowanie: od 06:00 do 22:00. Poza podanymi godzinami tankowanie za dodatkową opłatą, tylko po skontaktowaniu się z operatorem paliwowym: 540 PLN netto za usługę.

Usługa tankowania poniżej 1000 l (w temperaturze rzeczywistej) obowiązuje wyłącznie dla paliwa JET A1: 190 PLN netto za usługę.

Usługi w zakresie dostaw paliw i tankowania różnych statków powietrznych w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury zapewnia Air BP Aramco Poland Sp. z o.o., która dzięki wykwalifikowanemu personelowi, a także nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, wspiera klientów oraz zapewnia im najwyższej jakości paliwa: Jet A-1 oraz Avgas. Wszystko po to, aby zaplanowane loty przebiegały bezpiecznie i bez zakłóceń, przy spełnieniu najwyższych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa operacji i jakości paliw w ramach audytów branżowych organizacji JIG (Joint Inspection Group).

Czym różnią się paliwa Jet A-1 i Avgas? Jet A-1 to paliwo lotnicze stosowane najczęściej w napędach większych, komercyjnych statków powietrznych wyposażonych w silniki z napędem turbiny gazowej (turbośmigłowych lub turboodrzutowych). Avgas to benzyna lotnicza stosowana do napędu niedużych samolotów wyposażonych w silniki tłokowe.

Rozliczenia są realizowane poprzez karty kredytowe: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, American Express, Diners Club, JCB oraz za pomocą kart flotowych Air BP – Sterling Card.

Zapraszamy do współpracy:

Kontakt w sprawach handlowych:

sales@airbparamco.com

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego