Alert ikona wykrzyknika

UWAGA! Od 15 marca loty międzynarodowe są zawieszone do odwołania!
Attention! From 15 March all international flights will be suspended until further notice!

Zapraszamy do sklepów znanych sieci znajdujących się w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Podróżujący znajdą w sklepach szeroki asortyment duty free/duty paid. Chcemy, aby czas oczekiwania przed podróżą był dla Państwa przyjemny i produktywny.

Poniżej lista sklepów znajdujących się na lotnisku:

Relay – sklep wolnocłowy znajdujący się w strefie odlotów. Relay to międzynarodowa sieć sklepów prasowych dla podróżujących, oferujących klientom szeroki wybór tytułów prasowych krajowych i zagranicznych. Istotnym uzupełnieniem oferty są książki, papierosy i artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, artykuły spożywcze, napoje oraz cała gama produktów skierowanych specjalnie do osób podróżujących. Parter/strefa odlotów.

1 minute sklep z miłą i szybką obsługą, oferujący szeroki asortyment artykułów ogólno – przemysłowych. Znajdziemy tam między innymi artykuły ogólnospożywcze, napoje, alkohole, gazety, papierosy a także ciepłe dania typu fast food. Sklep zlokalizowany jest w strefie ogólnodostępnej. Parter/strefa ogólnodostępna.

Aelia Duty Free sklep wolnocłowy, zlokalizowany jest w strefie odlotów. Należy do sieci sklepów wolnocłowych oferująca szeroki wachlarz ekskluzywnych produktów i usług. Parter/strefa odlotów.

Oczekujac na przylot, bądź odlot warto skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury obfituje smakami.

Bar/kawiarnia Flying Bistro to miejsce zlokalizowane w strefie dla odlatujacych przed wejściem do pasażu handlowego – miejsce dedykowane wszystkim znajdujacym się w strefie dla odlatujących. Doskonały przystanek w drodze do odprawy paszportowej oraz  gate` ów. Oferta flying bistro to bogaty wybór napojów i przekąsek, zawsze oparta na porze dnia.

1 minute to miejsce serwujące przekąski i  dania typu fast food, zlokalizowane jest w strefie ogólnodostępnej terminala.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego