Zapraszamy do sklepów znanych sieci znajdujących się w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Podróżujący znajdą w sklepach szeroki asortyment duty free/duty paid. Chcemy, aby czas oczekiwania przed podróżą był dla Państwa przyjemny i produktywny.

Poniżej lista sklepów znajdujących się na lotnisku:

Relay – sklep wolnocłowy znajdujący się w strefie odlotów. Relay to międzynarodowa sieć sklepów prasowych dla podróżujących, oferujących klientom szeroki wybór tytułów prasowych krajowych i zagranicznych. Istotnym uzupełnieniem oferty są książki, papierosy i artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, artykuły spożywcze, napoje oraz cała gama produktów skierowanych specjalnie do osób podróżujących. Parter/strefa odlotów.

1 minute sklep z miłą i szybką obsługą, oferujący szeroki asortyment artykułów ogólno – przemysłowych. Znajdziemy tam między innymi artykuły ogólnospożywcze, napoje, alkohole, gazety, papierosy a także ciepłe dania typu fast food. Sklep zlokalizowany jest w strefie ogólnodostępnej. Parter/strefa ogólnodostępna.

Aelia Duty Free sklep wolnocłowy, zlokalizowany jest w strefie odlotów. Należy do sieci sklepów wolnocłowych oferująca szeroki wachlarz ekskluzywnych produktów i usług. Parter/strefa odlotów.

Oczekujac na przylot, bądź odlot warto skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury obfituje smakami.

Bar/kawiarnia Flying Bistro to miejsce zlokalizowane w strefie dla odlatujacych przed wejściem do pasażu handlowego – miejsce dedykowane wszystkim znajdujacym się w strefie dla odlatujących. Doskonały przystanek w drodze do odprawy paszportowej oraz  gate` ów. Oferta flying bistro to bogaty wybór napojów i przekąsek, zawsze oparta na porze dnia.

1 minute to miejsce serwujące przekąski i  dania typu fast food, zlokalizowane jest w strefie ogólnodostępnej terminala.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego