Sklepy i gastronomia

Zapraszamy do sklepów znanych sieci znajdujących się w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Podróżujący znajdą w sklepach szeroki asortyment duty free/duty paid. Chcemy, aby czas oczekiwania przed podróżą był dla Państwa przyjemny i produktywny.

Poniżej lista sklepów znajdujących się na lotnisku:

Relay – sklep wolnocłowy znajdujący się w strefie odlotów. Relay to międzynarodowa sieć sklepów prasowych dla podróżujących, oferujących klientom szeroki wybór tytułów prasowych krajowych i zagranicznych. Istotnym uzupełnieniem oferty są książki, papierosy i artykuły tytoniowe, karty telefoniczne, artykuły spożywcze, napoje oraz cała gama produktów skierowanych specjalnie do osób podróżujących. Parter/strefa odlotów.

1 minute – sklep z miłą i szybką obsługą, oferujący szeroki asortyment artykułów ogólno – przemysłowych. Znajdziemy tam między innymi artykuły ogólnospożywcze, napoje, alkohole, gazety, papierosy a także ciepłe dania typu fast food. Sklep zlokalizowany jest w strefie ogólnodostępnej terminala. Parter/strefa ogólnodostępna.

Aelia Duty Free – sklep wolnocłowy, zlokalizowany jest w strefie odlotów. Należy do sieci sklepów wolnocłowych oferująca szeroki wachlarz ekskluzywnych produktów i usług. Parter/strefa odlotów.

Flying Bistro – miejsce zlokalizowane w strefie dla odlatujących przed wejściem do pasażu handlowego, dedykowane jest wszystkim znajdującym się w strefie dla odlatujących. Jest to doskonały przystanek w drodze do odprawy paszportowej oraz gate’ów. Oferta Flying Bistro to bogaty wybór napojów i przekąsek.

Oczekując na przylot, bądź odlot warto skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury obfituje smakami.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego