Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach to przyjazne lotnisko położone w sercu
Warmii i Mazur na terenie Natura 2000.

Spokojne i kameralne lotnisko stanowi doskonałą bazę wypadową do krótszych i dłuższych wycieczek krajowych i zagranicznych.

przyjazne
lotnisko
na terenie
Natura 2000
dojazd
pociągiem
dojazd
autobusem
tani
parking

Kierunki lotów

Kraków

Polska

Wrocław

Polska

Dortmund

Niemcy

Londyn

Wielka Brytania

Kraków, Polska

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich miast. Każdy, kto był chociaż raz w Krakowie nie zapomni wrażenia, jakie zostawia wzgórze na Wawelu, rozciągające się nad leniwie płynącą Wisłą, urokliwy rynek z pięknym Kościołem Mariackim i mnóstwo zieleni.

W rozkładzie zima 2022/2023 obowiązującym od 30.10.2022 do 25.03.2023 roku loty z/do Krakowa w piątki i niedziele oferują PLL LOT. Od 26.10.2022 r. połączenie z/do Krakowa linii lotniczej Ryanair jest zawieszone na okres zimowy. Wznowienie sezonowych lotów na tej trasie planowane jest od marca 2023 roku, bilety są już w sprzedaży na stronie przewoźnika.

Kraków (KRK)
KUP BILET
Kraków (KRK)
KUP BILET

Wrocław, Polska

Położony na Dolnym Śląsku Wrocław, stanowi idealną destynację na weekendowy wypad typu city break. Liczne zabytki, atrakcje i klimatyczny urok miasta sprawiają, że Wrocław można odkrywać wciąż na nowo.

Od 28.10.2022 r. połączenie z/do Wrocławia linii lotniczej Ryanair jest zawieszone na okres zimowy. Wznowienie sezonowych lotów na tej trasie planowane jest od marca 2023 roku, bilety są już w sprzedaży na stronie przewoźnika.

Wrocław (WRO)
KUP BILET

Dortmund, Niemcy

Dortmund to największe miasto niemieckiego rejonu Zagłębia Ruhry. Położone w Nadrenii Północnej Westfalli miasto łączy ze sobą industrialny charakter z nowoczesną architekturą. Stadion zespołu Borussia Dortmund, Muzeum Futbolu, Florianturm czy Hansplatz to tylko niektóre z miejsc, które warto odwiedzić w Dortmundzie.

W rozkładzie zima 2022/2023 obowiązującym od 30.10.2022 do 25.03.2023 roku loty z/do Dortmundu we wtorki i soboty oferuje linia lotnicza Wizz Air.

Dortmund (DTM)
KUP BILET

Londyn, Wielka Brytania

Zdjęcie Londyn Wielka Brytania

Stolica Wielkiej Brytanii to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Londyn przyciąga podróżnych z całego świata swoją różnorodnością i bogatą ofertą kulturalną.

W rozkładzie zima 2022/2023 obowiązującym od 30.10.2022 do 25.03.2023 roku loty z/do Londynu oferuje dwóch przewoźników lotniczych. Zarówno linia lotnicza Ryanair realizująca połączenie z/do Londynu Stansted, jak też linia lotnicza Wizz Air realizująca połączenie z/do Londynu Luton, oferują loty w czwartki i niedziele.

Londyn-Luton (LTN)
KUP BILET
Londyn-Stansted (STN)
KUP BILET
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego