Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w Szymanach to przyjazne lotnisko położone w sercu
Warmii i Mazur na terenie Natura 2000.

Spokojne i kameralne lotnisko stanowi doskonałą bazę wypadową do krótszych i dłuższych wycieczek krajowych i zagranicznych.

przyjazne
lotnisko
na terenie
Natura 2000
dojazd
pociągiem
dojazd
autobusem
tani
parking

Kierunki lotów

Kraków

Polska

Dortmund

Niemcy

Londyn

Wielka Brytania

Antalya

Turcja

Burgas

Bułgaria

Enfidha

Tunezja

Kraków, Polska

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich miast. Każdy, kto był chociaż raz w Krakowie nie zapomni wrażenia, jakie zostawia wzgórze na Wawelu, rozciągające się nad leniwie płynącą Wisłą, urokliwy rynek z pięknym Kościołem Mariackim i mnóstwo zieleni.

W sezonie Lato 2023 loty z/do Krakowa oferują dwie linie lotnicze: Polskie Linie Lotnicze LOT realizują loty na tej trasie w poniedziałki i piątki (połączenie całoroczne). Ryanair zaprasza na pokład samolotu we wtorki, czwartki i niedziele. Jest to połączenie sezonowe, które będzie dostępne do 26 października 2023 r.

Kraków (KRK)
KUP BILET
Kraków (KRK)
KUP BILET

Dortmund, Niemcy

Dortmund to największe miasto niemieckiego rejonu Zagłębia Ruhry. Położone w Nadrenii Północnej Westfalli miasto łączy ze sobą industrialny charakter z nowoczesną architekturą. Stadion zespołu Borussia Dortmund, Muzeum Futbolu, Florianturm czy Hansplatz to tylko niektóre z miejsc, które warto odwiedzić w Dortmundzie.

W sezonie Lato 2023 i Zima 23/24 linia lotnicza Wizz Air realizuje loty z/do Dortmundu we wtorki i soboty.

Dortmund (DTM)
KUP BILET

Londyn, Wielka Brytania

Zdjęcie Londyn Wielka Brytania

Stolica Wielkiej Brytanii to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Londyn przyciąga podróżnych z całego świata swoją różnorodnością i bogatą ofertą kulturalną.

W rozkładzie Lato 2023 loty z/do Londynu oferuje dwóch przewoźników lotniczych: Ryanair realizuje połączenie z/do Londynu Stansted w poniedziałki i piątki. Wizz Air obsługuje loty na trasie z/do Londynu Luton, we wtorki i soboty. W rozkładzie zimowym 23/24 loty będą realizowane przez: Ryanair z/do Londynu Stansted w poniedziałki i soboty. Wizz Air z/do Londynu Luton we wtorki, czwartki i soboty.

Londyn-Luton (LTN)
KUP BILET
Londyn-Stansted (STN)
KUP BILET

Antalya, Turcja

Antalya uważana jest za jedno z najlepszych wakacyjnych destynacji w Turcji, głównie ze względu na piękne i piaszczyste plaże oraz ciepły, śródziemnomorski klimat. Miasto słynie z urokliwych krajobrazów, ciekawej architektury oraz historycznych zabytków, do których należy zaliczyć Wieżę Hidirlik, bramę Hadriana, słynny Żłobkowany Minaret, a także romantyczny Plac Republiki.

Loty na tej trasie wrócą do rozkładu lotów na sezon lato 2024 i będą realizowane w środy w okresie od 19 czerwca do 2 października. Oferty wczasów na Riwierze Tureckiej z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury są już w sprzedaży na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w biurach podróży.

Antalya (AYT)
KUP WCZASY

Burgas, Bułgaria

Bułgaria, nazywana klejnotem Bałkanów, kusi swoimi malowniczymi plażami nad Morzem Czarnym oraz urokliwymi górami. To idealny kierunek na wakacyjny urlop dla każdego, również dla rodzin z dziećmi. Wybrzeże Bułgarii przyciąga turystów krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi plażami i ekscytującym życiem nocnym w kurortach takich jak Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg.

Loty czarterowe na bułgarskie lotnisko w Burgas będą realizowane w każdy piątek od 21 czerwca do 6 września 2024 roku. Oferty wczasów z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury są już w sprzedaży na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w biurach podróży.

Burgas (BOJ)
KUP WCZASY

Enfidha, Tunezja

Tunezja to najbardziej na północ wysunięty kraj kontynentu afrykańskiego. Jest to również najmniejszy z krajów Afryki Północnej, wciśnięty między Algierię i Libię. Tunezja słynie przede wszystkim z plażowych kurortów z pięknymi, piaszczystymi plażami Morza Śródziemnego. Jednak ten mały kraj ma do zaoferowania znacznie więcej niż plaże: starożytne zabytkowe budowle, zachwycające pustynne krajobrazy i wspaniała architektura islamu, by wymienić tylko kilka.

W sezonie Lato 2024 ofertę wczasów w Tunezji z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury przygotowało biuro podróży Rainbow. Loty będą realizowane w czwartki w okresie od 29 sierpnia do 3 października. Wycieczkę można rezerwować już online oraz w biurach podróży!

Enfidha (NBE)
KUP WCZASY
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego