Baśniowe doznanie muzyczne w zasięgu lotu - musical Pora jeziora w Olsztynie i Krakowie

A gdyby tak oderwać się od zgiełku codziennych obowiązków i przenieść się w baśniowy świat legend, folkloru i muzyki? Spędzając przy tym ekscytujący czas w Krakowie lub Olsztynie? Brzmi bajecznie, prawda? Zapraszamy zatem w podróż do Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie oraz Opery Krakowskiej na musical Pora jeziora.

O musicalu Pora jeziora

To inspirowane folklorem widowisko, łączące w sobie przeszłość i teraźniejszość, w którym znajdują się odwołania do tradycji i lokalnego folkloru. Postaci z warmińskich legend spotykają się tam z dawnymi, ciężko pracującymi przy wyrębie lasu i połowie ryb mieszkańcami Warmii i Mazur. To numery musicalowe pełne wdzięcznych melodii oraz scen zbiorowych, takich jak imponujący, rozpoczynający musical chór drwali czy pełen wdzięku tytułowy utwór Pora jeziora, któremu na scenie towarzyszyły tańce rusałek.

Najbliższa odsłona musicalu Pora jeziora odbędzie się 14 grudnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, a na 21 i 22 grudnia zaplanowane są gościnne występy w Operze Krakowskiej.

Bilety 

Filharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie 14, 15, 16 grudnia

Opera Krakowska 21, 22 grudnia

O lotach łączących Warmię i Mazury z Małopolską

Dzięki bezpośredniemu połączeniu Polskich Linii Lotniczych LOT, mieszkańcy Warmii i Mazur oraz Małopolski mogą korzystać z komfortowej i szybkiej możliwości podróży pomiędzy Lotniskami Olsztyn-Mazury i Kraków-Balice.

W sezonie zimowym loty odbywają się w piątki i niedziele, a sam lot trwa niespełna godzinę.

Bilety w cenach od 149 zł/os. za podróż w dwie strony dostępne są TUTAJ

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego