Lataj z Mazur do Krakowa

Dzięki bezpośredniemu połączeniu LOT'u polecisz do Krakowa w 50 minut w poniedziałki, piątki i niedziele.

Mieszkańcy Polski północno-wschodniej, szukający pomysłu na bezpieczne i wygodne podróżowanie po kraju, mogą skorzystać z bezpośredniego lotu z Mazur do Krakowa.

Na całorocznej trasie Polskich Linii Lotniczych LOT pomiędzy Mazurami a Krakowem, loty realizowane są 3 x tygodniowo w poniedziałki, piątki i niedziele. Ceny biletów zaczynają się od 79 zł, a koszt podróży w obie strony dla jednej osoby z bagażem podręcznym do 8 kg zaczyna się już od 149 zł. Rezerwacji można dokonać na stronie przewoźnika.

>>REZERWUJ LOT DO KRAKOWA<<

Połączenie do Krakowa daje doskonałą możliwość na zaplanowanie weekendowego wyjazdu lub dłuższego urlopu w Małopolsce. Sam lot z Mazur do Krakowa trwa ok. 50 minut i stanowi alternatywę dla wielogodzinnej podróży autem lub pociągiem.

Bezpieczeństwo w podróży

Pasażerowie podróżujący w ruchu krajowych – w tym do Krakowa, nie muszą przedstawiać dodatkowych dokumentów podróży w związku z Covid-19, czyli negatywnego wyniku testu czy też zaświadczenia o szczepieniu. Wystarczy ważny dokument tożsamości oraz karta pokładowa.

W celu zapewnienia pasażerom komfortowej, ale przede wszystkim bezpiecznej podróży, zarówno linie lotnicze, jak również lotniska dokładają wszelkich starań, aby sprostać wymogom sanitarnym, minimalizującym ryzyko transmisji koronawirusa. Pracownicy lotnisk oraz linii lotniczych są wyposażeni w środki ochrony osobistej, takie jak maski i rękawiczki, a powierzchnie terminali oraz kabina samolotu są gruntownie dezynfekowane. Każda osoba wchodząca na teren portu lotniczego powinna nosić maseczkę i stosować zasadę dystansu społecznego wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego