Nowość! W sezonie zimowym 24/25 prosto z Warmii i Mazury polecimy do Kenii!

Największy polski touroperator – Itaka, rozszerza ofertę wakacyjnych kierunków z wylotem z Lotniska Olsztyn-Mazury, uruchamiając sprzedaż wczasów w Kenii na sezon zimowy 2024/2025. Połączenie wystartuje 26 grudnia 2024 roku i będzie realizowane do połowy marca w czwartki, z międzylądowaniem technicznym w Hurghadzie. Na turystów z północno-wschodniej Polski będą czekały sprawdzone hotele 4- i 5 – gwiazdkowe w pierwszej linii brzegowej.

Zimowy wypoczynek w Kenii z wylotem Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury można już rezerwować na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w Salonach Firmowych ITAKI, a także w wybranych biurach podróży.

Położona w Afryce Wschodniej Kenia, to idealne miejsce na egzotyczne wakacje. Rajskie, białe plaże rozciągające się wzdłuż Oceanu Indyjskiego, piękna rafa koralowa i wspaniałe krajobrazy sawanny zachwycą każdego. Miłośnicy natury docenią fantastyczne safari oraz możliwość spotkania oko w oko z „Wielką Piątką” afrykańskich zwierząt.

Kenia, pierwszy zimowy czarter w ofercie Itaki i Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, to bardzo ciekawa propozycja, która zainteresuje z pewnością mieszkańców naszego regionu – Warmii i Mazur, a także Podlasia, ale również osoby z województwa kujawsko-pomorskiego, które w zeszłym sezonie letnim, często wybierały nasze lotnisko, jako początek swoich wakacyjnych podróży. Cieszymy się, że współpraca z naszym kluczowym partnerem Itaką sukcesywnie się rozwija, czego owocem jest coraz większy katalog pożądanych, urlopowych destynacji z wylotem bezpośrednio z warmińsko- mazurskiego lotniska – mówi Wiktor Wójcik, Prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

W sezonie Lato 2024 Itaka oferuje pasażerom Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury dwa wakacyjne kierunki – Turcję i Albanię. Loty na obu trasach rozpoczną się już w czerwcu, a wczasy w atrakcyjnych cenach są już dostępne w sprzedaży.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego