Nowy zimowy rozkład lotów 2020/2021

Jak co roku wraz z końcem października, linie lotnicze wprowadzają nowy, zimowy rozkład lotów obowiązujący w okresie od 26 października 2020 do 28 marca 2021. W tym czasie, pasażerowie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury będą mogli korzystać z dotychczasowych połączeń, w niektórych przypadkach zmienią się jednak dni, godziny i częstotliwość lotów.

Cieszące się dużą popularnością połączenie krajowe Polskich Linii Lotniczych LOT z Mazur do Krakowa pozostanie w rozkładzie lotów na sezon zimowy. Pasażerowie będą mogli korzystać z rejsów na tej trasie dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Bilety w cenie od 85 zł dostępne są na stronie www.lot.com

Irlandzki przewoźnik Ryanair oferuje dwa loty tygodniowo z Olsztyn-Mazury do Londynu Stansted. W sezonie zimowym pasażerowie polecą do stolicy Wielkiej Brytanii w poniedziałki i piątki. Ceny biletów na tej trasie zaczynają się od 39 zł i są dostępne na stronie www.ryanair.com Ważne: decyzją przewoźnika, loty na trasie z/do Londynu Stansted są zawieszone w okresie od 20-24 października br. 

Zmianie ulegnie również oferta węgierskiej lini lotniczej Wizz Air. W sezonie zimowym rejsy do Dortmundu będą odbywały się we wtorki, czwartki i soboty. Pasażerowie podróżujący do Londynu Luton będą mogli skorzystać z tego połączenia w poniedziałki i piątki. Na obu tych trasach Wizz Air oferuje bilety od 69 zł, które zarezerwować można na stronie www.wizzair.com Ważne: decyzją przewoźnika, loty na trasie z/do Londynu Luton są zawieszone w okresie od 12 października do 13 listopada br.

Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną i związane z tym restrykcje w zakresie podróżowania, loty w wybranych terminach mogą być niedostępne. Zachęcamy do śledzenia aktualnego rozkładu lotów na stronie przewoźników.

Zdjęcie: Krzysztof Piotr Groński

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego