Przedstawiciele Lotniska Olsztyn-Mazury z wizytą w PLL LOT

W środę, 1 grudnia br. w siedzibie Polskich Linii Lotniczych LOT w Warszawie odbyło się spotkanie podsumowujące dotychczasową współpracę pomiędzy Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury a narodowym przewoźnikiem. 

W spotkaniu udział wzięli m.in. Marcin Kuchciński – Członek Zarządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz Wiktor Wójcik – Prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., zarządzającej portem lotniczym, a także przedstawiciele PLL LOT Maciej Wilk – Członek Zarządu ds. Operacyjnych oraz Robert Ludera – Dyrektor ds. Siatki Połączeń i Aliansów Lotniczych.

Spotkanie było okazją do podsumowania tegorocznego sezonu letniego, w czasie którego oferta lotów narodowego przewoźnika cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród pasażerów Lotniska w Szymanach – zarówno na całorocznej trasie krajowej z i do Krakowa, jak też wakacyjnej do chorwackiej Rijeki. Aktualnie, połączenie PLL LOT  łączące Warmię i Mazury oraz Małopolskę realizowane jest trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, piątki i niedziele. Duża część spotkania została również poświęcona rozmowom dotyczącym planom przewoźnika na rozwój oferty swojej siatki połączeń w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury w nadchodzącym 2022 roku.

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego