Lataj z Mazur na wakacje! Poznaj ofertę biur podróży w sezonie Lato 2024

Ciepły piasek pod stopami, przyjemny cień egzotycznych palm, kojący szum błękitnych fal… Brzmi zachęcająco? W takim razie słoneczne wakacje z wylotem prosto z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Sprawdź najnowsze oferty biur podróży, skorzystaj z super promocji „Parking za 1 zł” i zarezerwuj swoje wymarzone wakacje już teraz!

Turcja, Antalya z ITAKĄ

Antalya uważana jest za jedną z najlepszych wakacyjnych destynacji w Turcji, głównie ze względu na piękne i piaszczyste plaże oraz ciepły, śródziemnomorski klimat. Miasto słynie z urokliwych krajobrazów, ciekawej architektury oraz historycznych zabytków, do których należy zaliczyć Wieżę Hidirlik, bramę Hadriana, słynny Żłobkowany Minaret, a także romantyczny Plac Republiki.

Loty na tej trasie będą realizowane w środy w okresie od 19 czerwca do 2 października 2024 r. Oferty wczasów na Riwierze Tureckiej z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury są już w sprzedaży na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w biurach podróży.

 

Bułgaria, Burgas z ITAKĄ

Bułgaria, nazywana klejnotem Bałkanów, kusi swoimi malowniczymi plażami nad Morzem Czarnym oraz urokliwymi górami. To idealny kierunek na wakacyjny urlop dla każdego, również dla rodzin z dziećmi. Wybrzeże Bułgarii przyciąga turystów krystalicznie czystą wodą, piaszczystymi plażami i ekscytującym życiem nocnym w kurortach takich jak Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg.

Loty czarterowe na bułgarskie lotnisko w Burgas będą realizowane w każdy piątek od 21 czerwca do 6 września 2024 roku. Oferty wczasów z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury są już w sprzedaży na stronie internetowej www.itaka.pl oraz w biurach podróży.

 

Tunezja, Enfidha z Rainbow i Coral Travel

Tunezja to najbardziej na północ wysunięty kraj kontynentu afrykańskiego. Jest to również najmniejszy z krajów Afryki Północnej, wciśnięty między Algierię i Libię. Tunezja słynie przede wszystkim z plażowych kurortów z pięknymi, piaszczystymi plażami Morza Śródziemnego. Jednak ten mały kraj ma do zaoferowania znacznie więcej niż plaże: starożytne zabytkowe budowle, zachwycające pustynne krajobrazy i wspaniała architektura islamu, by wymienić tylko kilka.

W sezonie Lato 2024 ofertę wczasów w Tunezji z wylotem z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury przygotowało biuro podróży Rainbow. Loty będą realizowane w czwartki w okresie od 29 sierpnia do 3 października. Wycieczkę można rezerwować już online oraz w biurach podróży!

 

 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego