Punkt testowania w kierunku COVID-19

Punkt testowy w kierunku Covid-19 REGENERUM CLINIC oferuje wykonanie szybkich testów antygenowych pasażerom korzystającym z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach.

Od 01.06.2022 r. działalność punktu testowania na Lotnisku Olsztyn-Mazury zostaje czasowo zawieszona.

LOKALIZACJA
Punkt testowy w kierunku Covid-19 REGENERUM CLINIC zlokalizowany jest w strefie ogólnodostępnej na pierwszym piętrze budynku terminala pasażerskiego w Szymanach (przy tarasie widokowym).

GODZINY OTWARCIA

Informujemy, że z uwagi na zmianę przepisów, które od dnia 28.03.2022 r. zniosły obowiązkową kwarantannę i konieczność okazywania negatywnego wyniku testu po przylocie do Polski, zarówno dla pasażerów ze strefy Schengen oraz strefy Non-Schengen, a także zniesieniem wymogu wykonywania testu przed wylotem do Wielkiej Brytanii oraz Niemiec.

CENA
Koszt szybkiego testu antygenowego SARS-CoV Ag to 200 PLN/os. 

Nie wymagana jest wcześniejsza rejestracja – obowiązuje system kolejkowy.

PŁATNOŚĆ
Za test można zapłacić kartą płatniczą lub gotówką (PLN) na miejscu, w punkcie testowym.

WYNIKI
Czas oczekiwania na wynik testu w kierunku Covid-19 to około 15-20 minut od momentu wykonania badania. Wyniki będą wydawane pasażerom w języku polskim i angielskim w wersji papierowej.
Pracownicy punktu testowego w kierunku Covid-19 REGENERUM CLINIC wprowadzają wyniki testu bezpośrednio do systemu teleinformatycznego EWP.

KONTAKT

Przychodnia Lekarska REGENERUM CLINIC
tel. +48 737 999 699

 

COVID-19: Ważne informacje dla pasażerówkliknij

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Reginalnego